15грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині хочуть закрити освітній заклад. Батьки – проти

ОСВІТА

На Кіровоградщині хочуть закрити освітній заклад. Батьки – проти

До Долинської міської ради звернулися батьки вихованців дитячого садка №2 з вимогою не закривати заклад. 

12 4

Справа в тому, що місяць тому інспектори міської ради, перевіряючи установи, виявили недостатню наповнюваність груп, після чого й пішли чутки про закриття.

Батьки задоволені закладом й до інших дитсадків віддавати своїх дітей не хочуть. Адже до найближчого – чотири кілометри, і, навіть, якщо міська влада надасть транспорт, аби підвозити дітей до інших закладів, вони не встигатимуть на роботу.

Нині в дитсадку працює 11 членів колективу. За списком заклад має відвідувати 26 дітей, групи ж заповнені на половину.

12 3

«Діти хворіють, відвідування низьке. Склалася критична ситуація. Я розумію, що треба економити, але шкода, що економимо на дітях», – розповіла завідуюча закладу Наталія Реут. 

У міській раді ж пояснюють, що про закриття говорити ще зарано, висновки та пропозиції щодо оптимізації дитсадка робоча група запропонує у квітні.

«Нині змушені економити. Майже половина міського бюджету йде на утримання дитсадків, відвідуваність яких, за штатним розкладом, має бути 40-46 чоловік. У цьому закладі перебування однієї дитини за минулий рік становила 33 тисячі гривень. У зв’язку з підвищенням комунальних послуг та мінімальної заробітної плати, сума цього року збільшиться приблизно до 43 тисяч. У той час як витрати в інших дитсадках нижчі», – пояснив ситуацію заступник міського голови Юрій Леуш.