23березня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивницька студентка – серед переможців престижної стипендіальної програми

ОСВІТА

Кропивницька студентка – серед переможців престижної стипендіальної програми

Третьокурсниця факультету філології та журналістики (напрям підготовки «Видавнича справа та редагування») ЦДПУ імені В. Винниченка Летиція Курята виборола перемогу в стипендіальній програмі «Завтра.UA».

32253686 1944519582456129 4401037762552135680 n

Про це на сторінці кафедри журналістики, видавничої справи та редагування у Фейсбук інформує доцент Наталя Фенько.

«Участь у конкурсі взяли 639 студентів з усієї країни, до фіналу дійшло 100 переможців. У цій сотні наша Летиція посіла 14 місце! Конкурсна робота Летиції була присвячена моделюванню успішного нішевого маркетингу на прикладі видавництва «PABULUM».

Свій мотиваційний лист вона завершила такими словами: «Як і кожен проект, «Стипендіальна програма «Завтра.UA» дає безліч можливостей, які я ціную у житті: комунікація, досвід та «виривання» з буденності. Я вважаю, що бути учасником Програми – це вже досягнення. Тому буду рада, якщо пройду за конкурсом далі».

Здається, саме оця щирість, безпосередність, натхненність і горіння мрією про власне інді-видавництво стали запорукою перемоги Летиції. Вітаємо!

А від себе, як наукового керівника цієї роботи, коротко додам: ні на хвилину не сумнівалася в перемозі своєї студентки!», – йдеться в повідомленні пані Фенько.

Довідково: програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука відома своїми високими вимогами до відбору стипендіатів і щедрими можливостями для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та створення власних проектів й ініціатив.