23березня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Учні Кропивницького під час літнього відпочинку самі обиратимуть, де відпочивати

ОСВІТА

Учні Кропивницького під час літнього відпочинку самі обиратимуть, де відпочивати

У Кропивницькому 38 шкільних таборів відпочинку цьогоріч, із 01-04.06 по 21-23.06, відкриють свої двері для майже 6000 кропивницьких дітей, з яких 2178 пільгових категорій.

16 4

«Основними пріоритетами організації та оздоровлення відпочинку дітей влітку 2018 року буде організація профільних загонів мовного, художньо-естетичного, економічного, спортивного та хореографічного напрямків, робота центрів естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів», – відзначила начальник управління освіти Лариса Костенко.

Діти можуть самі обирати табір, не залежно від того, у якій школі вони навчаються. Для цього до обраного навчального закладу необхідно принести заяву від батьків, довідку про стан здоров’я та повідомити, у якій школі навчається дитина.

Також закладам освіти запропоновано взяти участь у пілотному освітньо-виховному заході для учнів 8-х класів «Літня школа» на базі Кропивницького інженерного коледжі ЦНТУ.

Вартість харчування дітей у шкільних таборах складатиме 23 гривні на день. Усі пільгові категорії будуть забезпечені безкоштовними сніданками і обідами. На оплату харчування дітей у міському бюджеті передбачено 701 тисяча 316 гривень.

http://www.kr-rada.gov.ua