23березня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Викладачі природничих предметів Піщанобрідського професійного аграрного ліцею з Кіровоградщини – серед кращих

ОСВІТА

Викладачі природничих предметів Піщанобрідського професійного аграрного ліцею з Кіровоградщини – серед кращих

Багатим  на перемоги своїх вихованців та викладачів  є цей відомий на теренах області і держави  злагоджений, новаторський колектив.

Його діяльність спрямована на забезпечення якісної освіти, урізноманітнення форм роботи зі студентами, продумування інтерактивних методів навчання у підготовці дипломованих спеціалістів сільського господарства. 

«Історія ліцею – це невеличка історія частина історії країни. Від покоління до покоління зміцнювалася навчально-матеріальна база, накопичувався досвід, примножувалися традиції. Навчальний заклад живе цікавим життям і попри всі складнощі є взірцем організації навчально-виховного процесу, створює необхідні умови для успішної підготовки висококваліфікованих фахівців сьогодення.  І в тому, що Піщанобрідський професійний аграрний ліцей є одним із провідних навчальних закладів системи аграрної освіти –заслуга всіх поколінь викладачів, працівників, студентів. Вони розумні, талановиті, працьовиті, повні ентузіазму. В цілому, маючи перевірений творчий потенціал викладачів, сучасну матеріальну базу, міцні зв’язки з виробництвом, набутий досвід у підготовці робітничих кадрів, колектив ліцею пам’ятає минуле, пишається сьогоденням, планує свій розвиток» , – розповідає беззмінний директор закладу протягом останніх 22 років кавалер ордена Ольги ІІІ ступеня Тетяна Ліщенюк.

У сказаному ще раз  переконався  після  отримання звістки   про черговий успіх його двох викладачів за результатами участі у  Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності  для вчителів природничих  предметів «Геліантус-учитель-2018», який традиційно проводиться з в режимі он-лайн із метою виявлення підвищення фахового рівня викладання   навчальних предметів,

32585723 632192793782633 3651070905699794944 n«Конкурсантам за годину потрібно було дати правильні відповіді за 20 різних  запитань, що стосувалися професійної та загальної підготовки. Впоралася. Отримала дипломом ІІІ ступеня. Отже, є стимул для подальшої роботи над собою», – каже викладач географії Ярослава Осадча – активний  учасник обласних семінарів, засідань творчих груп, впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес. 

32580448 632192817115964 6395336578692022272 nДипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  для вчителів природничих  предметів «Геліантус-учитель-2018» нагороджений і викладач фізики  Сергій Синецький, родом із Черкащини.

Протягом трьох останніх років він брав участь у  Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності  для вчителів природничих предметів «Геліантус-учитель» і був  нагороджений дипломами І ступеня (2016 р.), ІІІ ступеня (2017 р.), ІІ ступеня (2018 р.) як викладач фізики. До цих успіхів педагог ішов  шляхом самоствердження в обраній на все життя професії. 

За словами заступника директора ліцею Ірини Бадрак, її колега постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь у семінарах, круглих столах, творчих групах,  впроваджує сучасні інформаційні технології в навчальний процес, окрема, Intel«Навчання для майбутнього» - 2007 та 2015 роки. Був його учасником і тренером.Окрім того, педагог неодноразово брав участь в обласному конкурсі  професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання  професійно-технічних навчальних закладів з професії «Оператор комп’ютерного набору» і був двічі  нагороджений дипломами переможця за зайняті друге та третє місця. І ось – нова перемога, з якою його привітали і викладачі, і студенти навчального закладу. 

Анатолій Саржевський

фото автора