19лютого2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Стали відомі імена фіналістів Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії-2018»

ОСВІТА

Стали відомі імена фіналістів Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії-2018»

32100 2007

До комунального закладу  «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  українського молодіжного аерокосмічного обєднання «Сузір’я» з Києва  надійшла інформація про переможців обласних етапів «Космічних фантазій».

Цьогоріч  Всеукраїнський  конкурс проводився  УМАКО «Сузір’я» за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова та за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України.

«За результатами участі в обласному етапі  конкурсу дипломом  119  переможців і призерів нагороджено за напрямами: «Космічне мистецтво» та «Космічна історїї». За якісну підготовку до конкурсу відзначено діяльність 12 осередків «Сузір’я».   5  осередків  нагороджено дипломом управління  освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.  До участі у фінальному етапі  журі  відібрало 36 кращих дитячих  творчих робіт із 19 районів, 4 міст області, 5 обєднаних територіальних громад за номінаціями «Література, журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео та кіномистецтво», – розповідає  виконавчий директор Кіровоградського  регіонального відділення Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання УМАКО Зінаїда Нечаєва.     

Серед фіналістів  і  Дмитро Чугун, який навчається в СЗОШ № 3 Світловодська,   восьмирічна вихованка Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості Ольга Величко  та тринадцятирічна вихованка  центру дитячої та юнацької творчості Знам’янської міської ради Анастасія Нікітіна.  У номінації  "фото-, відео- та кіномистецтво" відзначено роботу «Рух творить чудеса» тринадцятирічної вихованки Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Веліміри Винник.

Фінал і нагородження переможців відбудеться в жовтні 2018 року в Києві.
                                                                     

Анатолій Саржевський