19лютого2019

ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому заперечують ганебні дії школярів

ОСВІТА

У Кропивницькому заперечують ганебні дії школярів

Нещодавно у засобах масової інформації з’явилося повідомлення щодо ганебної поведінки учнів, батьків та вчителів  загальноосвітньої школи №29 Кропивницького.

12 2

Оксана Минська на свій сторінці у Фейсбуці виклала допис, у якому розповіла, що екскурсійна група з Кропивницького на шляху до Зерноленда зробила зупинку в Суботові біля Іллінської церкви  –  архітектурної пам’ятки середини 17 століття національного значення, під час якої діти товклися на могилах давнього кладовища та робили селфі. 

В управлінні освіти Кропивницького з’ясували обставини інциденту та надали пояснення щодо дій школярів.

«Вся ця інформація – суб’єктивна думка особи, з якою навіть не можливо зв’язатися. Ми провели розслідування та з’ясували, що все описане – наклеп. Управління освіти та адміністрації освітніх закладів обов’язково проведуть бесіди із вчителями, які допомагають організовувати екскурсії, аби попередити навіть можливість повторення подібно ситуації.

А в свою чергу, управління освіти Кропивницького звернеться до управління культури Черкаської облдержадміністрації з приводу встановлення особи, яка висвітлила неправдиву інформацію, а також до поліції, аби ті роз’яснили, що фотографувати дітей без дозволу батьків  заборонено законодавством», – повідомила начальник управління освіти Лариса Костенко.

 https://www.facebook.com/krrada.official