26травня2026

ГОЛОВНА ОСВІТА Канікули з користю: кропивницьких школярів навчили правил безпеки

ОСВІТА

Канікули з користю: кропивницьких школярів навчили правил безпеки

0 02 04 fc46a73a46cebe5100eb60dad0ae78e99fcb1bd09a95533a5d139ff4e077a638 full

Для відвідувачів пришкільного табору загальноосвітньої школи №1 – ДЮЦ «Перлинка» фахівці Служби порятунку провели пізнавальне свято на тему: «Безпечні канікули».

Захід відбувався за сценарієм акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» та цього разу, крім фахівців Управління, бійців 1-го ДПРЗ Кропивницького та піротехніків АРЗСП У ДСНС в області, цікаві та корисні завдання запропонували дітям працівники психологічної служби управління, повідомили у відомчій прес-службі. 

Так, з метою попередження та подолання різних страхів, які зазвичай переслідують малечу, психологи провели заняття з арт-терапії. Діти переключали увагу з власних страхів на процес малювання, діяльність переживання (яка здійснюється за допомогою символічної процедури об’єктивації власного страху у малюнку з наступним його знищенням), усвідомленням дитиною того, що вона володіє технікою подолання власних страхів.

Організатори свята доклали зусиль, аби дітям було цікаво і щоб молодші школярі серйозно перейнялись важливістю правил безпеки.

Тематичні конкурси, демонстрація роботи бійців ДСНС та професійного оснащення рятувальників, змагання на швидке одягання протигазу і бойовки, застережна локація піротехніків, – все несло на собі важливий посил дітям: «Твоя безпека – у твоїх руках!»