21серпня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Освітяни Кропивницького наступного року отримують підвищення заробітної плати

ОСВІТА

Освітяни Кропивницького наступного року отримують підвищення заробітної плати

Наступного року всі педагогічні працівники отримають підвищення зарплати на дев’ять відсотків. 

26 20

Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час свого виступу на Форумі видавців у Львові.

«Це очевидно недостатнє підвищення заробітної плати. Я сподіваюсь, що в процесі доопрацювання бюджету у парламенті нам вдасться отримати більші преференції для освіти. Але все ж певне збільшення зарплатні відбудеться», –  зазначила Лілія Гриневич.

Також, за її словами, у проекті бюджету на 2019 рік знову закладено один мільярд гривень на модернізацію освітнього простору початкової школи.

«Коли я йшла на посаду міністра, єдина умова, яка була для мене важливою, це інвестиції в реформу. Бо інакше здійснити її просто неможливо. І це велика перевага, що прем‘єр-міністр і члени уряду розуміють важливість змін, які ми з вами робимо. Саме тому не зважаючи на усі складнощі бюджету наступного року, ми все ж заклали співмірну інвестицію на наступний рік – 1 мільярд гривень на освітнє середовище для першокласників, які прийдуть навчатись у 2019 році», – розповіла міністр.

 http://osvita.kr-admin.gov.ua

Додатково.

За даними обласного департаменту ОДА, міністр освіти України першого жовтня з робочим візитом відвідає Кіровоградську область. Її приїзд пов’язаний із урочистостями до дня народження Василя Сухомлинського.  У рамках ділової програми Ліля Гриневич відвідає Кропивницький, а потім через Олександрію поїде до Павлиша.