24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА НУШ Кропивницького: дві третини дидактичних матеріалів для першокласників уже надійшли до навчальних закладів

ОСВІТА

НУШ Кропивницького: дві третини дидактичних матеріалів для першокласників уже надійшли до навчальних закладів

Карти, таблиці,  глобуси, настільні ігри, пазли, різноманітні кольорові набори для вивчення літер та чисел – це  не ввесь перелік  дидактичних матеріалів, що вже надійшли до шкіл Кропивницького, де є перші класи.

IMG77135371

«Кожен учень нової української школи вже отримав набір конструктора «Лего. Шість цеглинок». Це понад три тисячі наборів. Ними учні користуватимуться впродовж усього навчання», – розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко. 

Вона додала, що кожна школа замовляла собі дидактичний матеріал, який персонально вони вибирали із переліку рекомендованого Міністерством освіти.

«До міста надійшли 70 відсотків із замовлених  матеріалів. Ми їх розподілили по закладах освіти», – повідомила головна освітянка міста. 

Решта заявленого дидактичного матеріалу має надійти до кінця жовтня. Фінансування пройшло за рахунок державної освітньої субвенції – це два з половиною мільйони гривень, та за рахунок міського бюджету.