24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Новий навчальний рік стартував у кропивницькому університеті «Натхнення»

ОСВІТА

Новий навчальний рік стартував у кропивницькому університеті «Натхнення»

Цьогоріч понад  три сотні пенсіонерів  стали студентами університету Третього віку «Натхнення». 

3241 243«Сьогодні у навчальному закладі  розпочався  навчальний рік. За парти сіли понад триста студентів-пенсіонерів. Ми провели два перших заняття з краєзнавства та англійської мови. На них  прийшли понад сімдесят наших студентів. Багато із них навчаються у нас другий рік поспіль», –  зазначила ініціатор та організатор університету Фаїна Позднякова.   

Лекції та заняття проходять на базі Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка із залученням викладачів цього закладу. Нині працює десять факультетів. Кожен студент може обрати для навчання не більше трьох із них. Наймолодшому студенту університету 49 років, а найстаршому – 79.  

«Якщо наш студент, наприклад, обирає три факультети, то він тричі на тиждень приходить на заняття у другій половині дня. У нас дуже багато охочих опанувати інформатику та іноземні мови. Також люди цікавляться історією, зокрема, рідного краю», – повідомила Фаїна Позднякова.   

Навчання для пенсіонерів – безкоштовне.  

«Люди повинні чимось цікавитися, чимось жити, адаптуватися до того, як вони виходять на пенсію. Аби вони не замикались усобі», – переконана організатор університету.