21серпня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА На Кіровоградщині створять нові навчально-практичні центри для здобуття робітничих професій

ОСВІТА

На Кіровоградщині створять нові навчально-практичні центри для здобуття робітничих професій

12 4У Малій Висці та Голованівську планують створити навчально-практичні центри.

Про це під час засідання регіональної ради професійної освіти повідомив головний спеціаліст відділу закладів освіти управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Левошко. 

«Зазначені навчально-практичні центри створюються на базі вже діючих закладів професійної освіти. Так, у професійно-технічному училищі №38 (Голованівськ) навчатимуть фахівців з професій електротехнічного виробництва, а на базі ПТУ №16 (Мала Виска) проходитиме підготовка спеціалістів зі зварювальних робіт», – зазначив посадовець. 

Передбачається, що у новостворених закладах навчатимуться учні з усієї області, а також стажуватимуться та проходитимуть курси перекваліфікації фахівці з відповідних спеціальностей з усієї України.

Загалом, на закупівлю навчального обладнання з державного бюджету було виділено 2,3 мільйона гривень – для навально практичного центру у Малій Висці та 630 тисяч гривень. – навально-практичного центру в Голованівську. 

Окрім того, з обласного бюджету для ремонту будівель та обладнання приміщень майбутніх центрів виділено по 260 тисяч гривень.

http://www.kr-admin.gov.ua