20квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Кропивницькі гімнастки перемогли на декількох всеукраїнських змаганнях

ПОДІЇ

Кропивницькі гімнастки перемогли на декількох всеукраїнських змаганнях

Протягом декількох днів у різних містах України проходили змагання з гімнастики, де кропивничанки представляли своє місто.

26235

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

У Кропивницькому в спортивному клубі «Енергоспорт» пройшов відкритий турнір «Чарівниця 2018». У змаганнях взяли участь 120 спортсменок. Юні гімнастки КДЮСШ № 3 міської ради Кропивницького завоювали 11 золотих, 10 срібних і 5 бронзових нагород.

У Черкасах завершився відкритий чемпіонат місцевої КДЮСШ № 1 «Le-Di Cup», який зібрав спортсменок із 9 команд. Представниці КДЮСШ № 3 вибороли 2 срібні та одну бронзову нагороди.

Запоріжжя приймало учасниць всеукраїнського турніру «Дюймовочка». У змаганнях взяли участь 149 спортсменок із 9 команд. Учениця КДЮСШ № 3 Вікторія Непорожня перемогла серед гімнасток 2008 р. н., а її одноклубниці вибороли 2 срібні та 3 бронзові медалі.