19червня2019

ГОЛОВНА ПОДІЇ Понад 60 питань розглянули депутати під час пленарного засідання тринадцятої сесії міської ради Кропивницького

ПОДІЇ

Понад 60 питань розглянули депутати під час пленарного засідання тринадцятої сесії міської ради Кропивницького

DSC 0600 1

Плідним став сьогоднішній день для депутатів Кропивницької міської ради.

Під час першого засідання тринадцятої сесії сьомого скликання вони встигли розглянути 64 питання порядку денного.

Зокрема, обранці звільнили заступника міського голови Кропивницького Олександра Грабенка. Вони підтримали проект рішення щодо його усунення з посади після того, як начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохороними та контролюючими органами Олександр Шишко повідомив депкорпусу про виявлені порушення при укладання угод на оренду земельних ділянок та порушення при не вкладанні угод. Факти підтверджені та задокументовані.

Полегшили життя місцеві депутати пенсіонерам за вислугою років. Відтепер останні після досягнення 60-річного віку зможуть безкоштовно їздити у транспорті. Депутат міськради Олег Краснокутський запропонував змінити міську програму із розвитку громадського транспорту і тим самим дозволити усім містянам після досягнення пенсійного віку на загальних підставах користуватися пільгами.

Також обранці підтримали проект рішення про повернення цілісного майнового комплексу ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» з оренди. Серед причин – невиконання договорів з реструктиризації за спожитий газ, неналежне виконання договору оренди цілісного майнового комплексу, зриви стабільного проходження опалювального сезону у попередні роки тощо. 

«Нині підприємство заборгувало за оренду цілісного майнового комплексу понад 30 мільйонів гривень», – зауважив міський голова Андрій Райкович. 

“Вечірня газета” – більше не буде структурним підрозділом міської ради, її переформатували у ТОВ із попередньою назвою та звичним цільовим призначенням. Попереду в газетярів – перереєстрація та переукладення відповідних договорів, зокрема, й на висвітлення діяльності міської ради Кропивницького. 

Більшістю голосів депутати підтримали рішення про заборону продажу алкогольних та слаболкогольних напоїв у закладах торгівлі з 22-ої до 8 години ранку. Заборона не поширюється на ресторанні заклади.

Також міська рада ухвалила питання про початок процедур, що сприятимуть вивільненню тротуарів від господарських забудов містян по вулиці Ушакова та Межевому бульвару.