ПОДІЇ
На Кіровоградщині демонтували незаконно встановлену автозаправку
- Останнє оновлення: 29 листопада 2018
За втручання Новоукраїнської місцевої прокуратури демонтували незаконну автомобільну газозаправну станцію, що функціонувала без оформлення належних документів.
Незаконну діяльність заправки в смт Вільшанка припинили в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах, що створює загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків, тобто за ч. 1 ст. 273 Кримінального кодексу України. Про це повідомили в прес-службі облпрокуратури.
На даний час загрозу життю людей усунули.
Досудове розслідування, яке здійснюється органами поліції під процесуальним керівництвом прокуратури, триває. Вживаються заходи щодо притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
