ПОДІЇ
Кропивничани вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО)
- Останнє оновлення: 14 грудня 2018

Сьогодні,14 грудня, покладанням квітів до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля» та хвилиною мовчання у Кропивницькому вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У заходах узяли участь самі ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, вдови загиблих, представники міської та обласної влади, службовці ДСНС, громадськість.


