ПОДІЇ
На Кіровоградщині нацгвардійці заявили про підтримку полонених моряків
- Останнє оновлення: 03 січня 2019
У формі якоря вишикувалися на плацу Олександрійські нацгвардійці військової частини 2269.
Вони підтримали українських моряків-побратимів, яких полонили росіяни, повідомили «Олександрійські новини».
«Акція проводилася у всіх підрозділах Національної гвардії. Олександрійські авіатори вирішили, що найкраще символізує морський флот саме символ якоря», – розповів про ідею реалізації флеш-мобу заступник командира Гвардійської авіаційної бази по роботі з особовим складом Національної гвардії Юрій Криндач.
Шикування пройшло на плацу частини, поряд із пам’ятним знаком на честь загиблих авіаторів.
Відео – за посиланням.
