28травня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Ми хочемо, щоб нас почули: у Кропивницькому пройшла мирна акція на підтримку учасників ООС

ПОДІЇ

Ми хочемо, щоб нас почули: у Кропивницькому пройшла мирна акція на підтримку учасників ООС

Сьогодні, 8 січня, представники громади Кропивницького зібралися на мирну акцію з вимогою призупинити  рішення виконавчого комітету щодо відміни пільг для дітей учасників АТО (ООС).

08 18

Нагадаємо, що відповідно до документа за № 647 від 27 грудня 2018 року «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Кропивницького на 2019 рік» до категорій вихованців закладів освіти, які звільняються від сплати за харчування, не увійшли діти, батьки яких є учасниками ООС.

08 20

На площу перед міською радою прийшли колишні учасники АТО, громадські активісти та члени родин військових, які зараз захищають Україну від російських агресорів, аби привернути увагу до цього питання та, за їхніми словами, відновити справедливість.

08 22

08 19

«Ця допомога з боку влади – це впевненість наших близьких, що про них пам’ятають та підтримують, це їхня впевненість у тому, що їм вдячні за той ризик, на який вони пішли. Для багатьох родин право на безкоштовне харчування – фактично єдина реальна пільга, якою вони користувалися і користувалися з вдячністю. Ми хочемо, щоб нас почули, ми хочемо діалогу з владою. Так, ми чудово розуміємо, що проблем у нашій державі й в нашому місті дуже багато. Озвучте їх громаді і ми разом подумаємо, як їх вирішити», – із таким словами звернулася до учасників зібрання дружина учасника ООС та організатор мітингу Світлана Ткаченко.

08 23