21лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині порахували кабанів, козуль та оленів

ПОДІЇ

На Кіровоградщині порахували кабанів, козуль та оленів

У мисливських угіддях Кіровоградської області, за підсумками щорічного обліку диких мисливських тварин, обліковано 7111 голів диких парнокопитних тварин: 499 кабанів, 6254 козулі та 318 оленів благородних і плямистих.

rNDhEgfCMLmTXGsXKB4L9eK6E

Чисельність мисливських тварин перебуває в межах оптимальної, що досягається завдяки співпраці державної лісової охорони та єгерської служби користувачів мисливських угідь у напрямку боротьби з браконьєрством та дикими шкідливими хижаками, зокрема вовками, лисицями й іншими шкідливими тваринами. Про це повідомили в прес-службі Кіровоградського ОУЛМГ.

Таксація проходила з 20 по 29 січня. У ній були задіяні працівники державної лісової охорони та єгерська служба 31 користувача мисливських угідь.

Довідково: обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує мисливцям, що з 21 січня і до початку нового мисливського сезону заборонено добувати диких мисливських тварин. Недотримання встановлених термінів вважається порушенням правил полювання. За що законом передбачена юридична відповідальність.