ПОДІЇ
Кіровоградщина: багатодітна мати отримала відзнаку від Президента України
- Останнє оновлення: 09 березня 2019
Мешканка Щасливого Олександрійського район Марія Кушмід згідно Указу Президента України Петра Порошенка отримала нагрудний знак та почесне звання «Мати-героїня».
Нагородження пройшло в районному будинку культури на урочистому заході, присвяченому Міжнародному дню прав жінок та миру.
http://alnews.com.ua
