ПОДІЇ
Футбольні фанати Кропивницького вимагають від влади міста рішучих дій задля збереження улюбленого клубу
- Останнє оновлення: 19 березня 2019

Сьогодні, 19 березня, на площі перед міською радою Кропивницького акцію провели вболівальники ФК «Зірка».
Кілька десятків молодих людей пропонували депутатам, які саме засідали в стінах ради нa п’ятнaдцятій сесії міськрaди сьомого скликaння, взяти «Зірку» на баланс міста.
Уже другу протягом місяця акцію "Зірка має жити" фанати влаштували після того, як не підтримали їхню петицію до міської ради.
До вболівальників клубу вийшов начальник управління молоді та спорту міськради Сергій Колодяжний та роз’яснив, чому пропозиції фанів не можна втілити в життя: ФК "Зірка" – приватна власність.
Читайте також: «Зірка» має жити: у Кропивницькому пройшов марш за збереження улюблениці футболістів міста
