ПОДІЇ
Кропивницькі гирьовики перемогли на чемпіонаті України
- Останнє оновлення: 24 квітня 2019
З 18 по 21 квітня у Києві тривав чемпіонат України серед чоловіків та жінок з гирьового спорту.

Про це повідомляють на сайті міської ради Кропивницького.
Престижні змагання зібрали 254 учасників із 24 команд з усіх регіонів України.

Вихованець комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Геннадій Тимофєєв став чемпіоном України у двоєборстві, а його одноклубниця Анжеліка Намесник виборола «золото» у вправі «ривок».
Ще один вихованець КДЮСШ №1 Владислав Вишинський у двоєборстві зайняв почесне ІV місце та виконав норматив майстра спорту України.

