21серпня2019

ГОЛОВНА ПОДІЇ Кропивницькі школярі вшанували пам'ять захисників України

ПОДІЇ

Кропивницькі школярі вшанували пам'ять захисників України

19379 1200x800 2

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у дитячо-юнацьких клубах комунального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання міської ради міста Кропивницького» провели низку тематичних заходів. 

Педагоги-організатори дитячо-юнацьких клубів «Мрія», «Чайка» та «Гермес»  разом з вихованцями вшанували подвиг і пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни покладанням квітів до пам’ятників воїнам-спортсменам на стадіоні «Зірка», гвардійському міномету «Катюша», Невідомому воїнові. А до Дня Перемоги вихованці дитячо-юнацьких клубів «Надія», «Гермес», «Чайка» оформили і розмістили на мікрорайонах Бєляєва та Волкова вітальні газети. 

Педагоги дитячо-юнацьких клубів «Гірник» провели з вихованцями годину пам’яті «Про події Другої світової війни. Історія моєї родини», а в дитячо-юнацькому клубі «Юність» – тематичну годину пам’яті «Уклін живим, загиблим слава». 

Для середньої групи ЗХА «Метелиця» у дитячо-юнацькому клубі «Ровесник» педагог-організатор Тетяна Бойко провела інформаційний дайжест до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Діти ознайомилися з подіями Другої світової війни та вшанували воїнів-учасників війни.