21серпня2019

ГОЛОВНА ПОДІЇ Відбули на ротацію: кропивницькі патрульні вирушили на схід України (ФОТО)

ПОДІЇ

Відбули на ротацію: кропивницькі патрульні вирушили на схід України (ФОТО)

svyatosl 1 13 05

24 працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» вирушили на схід країни, змінивши своїх колег, які протягом двох місяців у відрядженні несли службу по охороні правопорядку.

svyatosl 5 13 05
Підтримати поліцейських від імені керівництва та особового складу перед виїздом прибув заступник керівника обласного главку поліції області Олексій Ніколаєв. Він побажав колегам успіхів у службі, підтримки від громадян, інтереси та безпеку яких вони і покликані захищати, повідомили в секторі комунікації поліції Кіровоградщини.

svyatosl 6 13 05"Віримо в те, що протягом цієї ротації усі ви так само покажете хороші результати роботи, та повернетеся додому у повному складі, за традицією, із відзнаками та заохоченнями", – підкреслив Олексій Ніколаєв. 

У Кропивницький із відрядження повернулися колеги спецпризначенців, які також несли службу на сході протягом двох місяців. Під час зустрічі заступники керівника поліції області Олексій Ніколаєв та Руслан Горяченко подякували колегам за сумлінну службу. 

Найближчим чаcом, після нетривалого відпочинку, поліцейські приступлять до виконання своїх службових  обов̕’язків у Кропивницькому – охоронятимуть публічну безпеку та порядок на вулицях рідного міста.