22жовтня2019

ГОЛОВНА ПОДІЇ Залізничний вокзал Кропивницького після двотижневого простою повністю відновив свою роботу

ПОДІЇ

Залізничний вокзал Кропивницького після двотижневого простою повністю відновив свою роботу

У Кропивницькому будівельники повністю завершили монтаж гофрованої труби – основи нової арки у залізничному насипі по вулиці Ельворті, загальна протяжність якої становила 34 метри.

18 22

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Спеціалісти сертифікованої львівської лабораторії НВП «Тріада», що здійснювали розрахунки «Арки», супроводжували її встановлення, виконали завершальний етап – її випробування конструкції. Вони встановили високоточні датчики і зняли показники в момент статичного і динамічного навантаження  локомотивом і вагонами. 

«Результати досліджень виявились набагато кращими за допустимі проектні. А це доводить, що наша Арка спроектована і будується надзвичайно відповідально і має великий запас міцності. Я хочу подякувати будівельникам за швидку та якісну  роботу, а всім пасажирам «Укрзалізниці» за терпіння», – зазначив міський голова Андрій Райкович.

Місто дотримало слова, даного «Укрзалізниці», і вже від самого ранку, 15 червня, над «Аркою» почали курсувати пасажирські потяги.

Попереду у будівельників не менш відповідальне завдання: зведення порталів, які стануть обличчям нової Арки з двох сторін, облаштування відходів від конструкції, елементів благоустрою та відновлення дорожнього покриття.