Стали відомі імена найсильніших козаків Кіровоградщини (ФОТО)

20190622 1102530

Минулих вихідних у Помічній Добровеличківського району провели обласний силовий фестиваль "Козацькі розваги".

20190622 125332

У змаганнях прийняли участь команди з Олександрійсього району, Оникієвого та Помічної.

20190622 112953

Команди по 2 спортсменів змагалися в таких вправах: прогулянка фермера з гантелями по 60 кг.; переправа колоди, вагою 200 кг.; жим гантелі, вагою 40 кг.; крусіфікс (10 кг.); кантування покришки, вагою 160 кг.

20190622 120721

Боротьба була напруженою, а інтрига зберігалася протягом всіх шести вправ.

20190622 122546

За результатами змагань, переможцем в загальнокомандному заліку стала команда із с.Оникієвого у складі Олександра Шаповалова та Анатолія Комісарова.

Друге місце зайняли спортсмени з Олександрійського району Роман Кирпіта та Едуард Перевертайло.

Третіми стали господарі фестивалю, команда з м. Помічої, у складі Володимира Короля та Олександра Коваленка.

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями та дипломами КОЦФЗН "Спорт для всіх" та грошовими винагородами від Помічнянської міської ради. Вдночас заохочувальні подарунки дісталися всім учасникам змагань.