21січня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ З Арабських Еміратів юні джиуджитсери привезли до Кропивницького дві золоті нагороди

ПОДІЇ

З Арабських Еміратів юні джиуджитсери привезли до Кропивницького дві золоті нагороди

20883 368x264 2

Уперше  учасниками дитячого Чемпіонату Південної Америки з бразильського джиуджитсу у Ріо-де-Жанейро стала команда кропивницького спортивного клубу “Борець”.

Про це вчора, 30 липня, повідомили заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська та засновник спортивного клубу “Борець”, ініціатор літнього табору і успішний тренер з джиу-джитсу Євгеній Скирда.

Чемпіони Південної Америки з бразильського джиу-джитсу серед дітей вибороли це звання з-поміж трьох тисяч бразильських борців. ТО був надпотужний та конкурентний чемпіонат світу із бразильського джиуджитсу. П’ятеро джиуджитсерів привезли додому три золотих, срібну та бронзову медалі чемпіонату у Ріо-де-Жанейро, зазначила Катерина Черкасська.

Напередодні наші борці змагалися на Чемпіонаті Світу з джиуджитсу в Арабських Еміратах розповів Євгеній Скирда. З-поміж 10 тисяч учасників двоє українців вибороли звання чемпіонів світу, ще двоє — принесли команді срібну та бронзову медалі. Це і стало поштовхом до змагань нового рівня, зазначив тренер.

Юні спортсмени зазначили, що у Бразилії їх дуже вразив океан із високими хвилями, тренування та високий ступень підготовки суперників.

Якщо інші діти подивляться на спортсменів клубу “Борець”, які беруть участь у змаганнях, і також захочуть зайнятися спортом, то це дуже важливо. І все рівно, діти підуть у наш спортивний комплекс або у інший зал — головне, що це для них буде стимулом для здорового способу життя, наголосив тренер з джиуджитсу Євгеній Скирда.