25серпня2019

ГОЛОВНА ПОДІЇ Юні кропивницькі спортсмени з чемпіонату України повернулися переможцями (ФОТО)

ПОДІЇ

Юні кропивницькі спортсмени з чемпіонату України повернулися переможцями (ФОТО)

20904 1200x800 2

У Харкові провели відкритий чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських і не олімпійських видах програми.

20903 1200x800 2

Велоперегони зібрали 124 учасників із 20 команд. Вихованці КДЮСШ № 1 міської ради Кропивницького Володимир Микитюк і Євген Тесцов завоювали звання чемпіонів України в командному спринті серед юнаків.

У командній гонці Володимир Микитюк, Євген Тесцов і Максим Колтунов стали срібними призерами, Артем Пашин завоював бронзову нагороду. Єлизавета Воротіленко і Владислава Ладик посіли третє командне місце в змаганні дівчат.

В особистих змаганнях Володимир Микитюк і Євген Тесцов стали бронзовими медалістами.