09серпня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Новий освітній проєкт Кропивницького швидко набирає популярності (ФОТО)

ПОДІЇ

Новий освітній проєкт Кропивницького швидко набирає популярності (ФОТО)

Сорок очільників шкіл обласного центру у листопаді цього року об’єдналися в команди і дали старт конкурсу, який надзвичайно швидко завоював популярність і знайшов відданих вболівальників.

13 17

У кулінарному турнірі «Сніданок з директором» взяли участь керівники всіх шкіл Кропивницького: директори власноруч створювали рецепти здорових страв. Процес їх приготування знімали на відео та викладали в інтернет.

Вчора, 12 грудня, розпочався другий – найвидовищніший етап турніру – Сreative success formula (креативна формула успіху). П’ять команд, в кожній з яких по 5 учасників шляхом жеребкування визначали, що вони готуватимуть. До приготування їжі приступали відразу: головна вимога – все має бути красиво і корисно. На приготування страв кожна команда отримала 30 хвилин.

13 11

13 13

«Особливих навичок командного готування в нас не було. Усі наші зустрічі закінчувались планірками або інтелектуальними справами. У такому складі ми зібралися вперше і це теж для нас був виклик. Але ми наважилися це робити, ми вирішили працювати командою і відразу відчули, що ми і є команда, ми вже це відчуваємо. А якщо команда згуртована - все буде класно», – наголосила директорка НВО №6 Надія Кравченко.

Вісім команд, вісім проявів креативності, запалу, індивідуальності, яскравості та безкінечної неповторності. І за кожним рухом конкурсантів прискіпливо стежили члени журі: радник міського голови – Євгенія Шустер, начальник управління освіти Лариса Костенко, власник кав`ярні "Ваніль" Володимир Кравчук, власник кав`ярні "Шинок" Наталія Проценко, член асоціації шеф-кухарів України, бренд-шеф-кухар ресторації Кропивницький, піцерії «Скоріні», ПАБ «Шалений Патрік» Володимир Овчинніков, заступник директора Регіональногог центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова Валентина Легедза.

13 10

13 12За підсумками суддів переможцем очного етапу конкурсу «Сніданок з директором» стала команда №4 (керівники ЗОШ №4, НВО №№8, 33, 35, Козацької гімназії), яка отримала приз "Гастрономічний оскар".
Друге місце посіла команда №3 (керівники СЗОШ №14, НВО "Науковий ліцей", Кущівської гімназії, ЗОШ № 37 та т. в.о. директора гімназії ім. О.Журливої). Третє місце – за командою №6 (керівники ЗОШ №10, Завадівської гімназії, НВО №20, НВК №34, НВО СЗОШ №3).

Наразі на учасників чекає третій етап: стажування в інших школах. Він стартує вже з лютого.

 

http://www.kr-rada.gov.ua