29лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ У Кропивницькому спецпризначенці разом із дітьми висадили ялинки (ФОТО)

ПОДІЇ

У Кропивницькому спецпризначенці разом із дітьми висадили ялинки (ФОТО)

derviy2

Представники футбольної команди 3-ого окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго «Кропивницький» долучилися до участи в екологічному флешмобі.

derviy4

Минулої суботи, 1 лютого, на території стадіону «Зірка» вони висаджували ялинки.

"Я прийшов зі своїми друзями військовослужбовцями полку, з якими граємо у полковій футбольній команді. Оскільки часто маємо можливість грати на цьому стадіоні, ми просто не могли лишитись осторонь і не взяти участь у цьому заході",зазначив Сергій Волков, військовослужбовець 3-ого окремого полку.

Організатори заходу – керівництво ФК «Зірка». Участь у висадці дерев військовослужбовців 3-ого окремого полку спецпризначення вони вважають елементом патріотичного виховання.

"Бійці 3-ого полку – це наша окрема дружба футбольного клубу «Зірка» з цими хлопцями. Ми запросили діток з дошкільного навчального заходу і ставимо за мету не лише екологічне виховання, а й патріотичне. Це певний зв’язок між тими хто захищає і кого захищають. Щоб діти знали цих людей, а бійці мали певну моральну підтримку", – зауважив директор футбольного клубу «Зірка» Сергій Кашуба.

Окрім військовослужбовців полку та керівництва футбольного клубу в заході взяли участь 25 дітей, вихованців ДНЗ №73 «Червона квіточка».

Разом вони висадили 25 дерев. Біля кожного з них встановлять іменні таблички, тож той хто висаджував, доглядатиме за ялинками і надалі.

derviy5