06серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Кропивницький суд прийняв рішення щодо апеляції підозрюваної у кришуванні браконьєрів (ВІДЕО)

ПОДІЇ

Кропивницький суд прийняв рішення щодо апеляції підозрюваної у кришуванні браконьєрів (ВІДЕО)

25c6e imgonline com ua r

Кропивницький апеляційний суд прийняв рішення відмовити у задоволенні апеляційної скарги з боку представника Тетяни Ціленко, яку раніше ЗМІ запідозрили у кришуванні рибних браконьєрів у Кропивницькому.

Про це «СтопКору» розповів місцевий активіст ГО «Стоп корупції» Віктор Дудін.

Судовий позов проти Дудіна подала колишня очільниця ліквідаційної комісії рибної інспекції у Кіровоградській області Тетяна Ціленко. Нібито за приниження її честі, гідності та ділової репутації.
https://youtu.be/kZ51_uvTU9U

"Я сказав, що кришування відбувається під пильним оком рибінспекції та обласної СБУ – як бачите, це можна по-різному зрозуміти. Хтось дивиться і все розуміє, а є люди, які дивляться і нічого не розуміють", – розповів журналістам "СтопКору" Віктор Дудін.

Відмовою у задоволенні позову пані Ціленко виявилася незадоволеною та подала апеляцію. Проте і цього разу суд залишився на боці антикорупціонерів.

"Я б сказав, знаєте, на злодії й шапка горить. Ми виграли, правда за нами. Нехай корупційні структури це бачать", – додав Дудін.

Ціленко не єдина, хто потрапив у поле зору "Стоп корупції" у справі рибних браконьєрів. Раніше активісти звинуватили обласне керівництво Рибоохорони та СБУ в “кришуванні” незаконного вилову риби. Через бездіяльність правоохоронних органів люди й звернулись до громадської організації. Виявилось, що схема реалізовувалась у той час, коли в СБУ Кіровоградщини головував фігурант журналістських розслідувань, як його тоді назвали – «мільйонер у погонах» Олег Аркуша.

Рік тому, після виходу журналістського розслідування в ефір, кришувальника браконьєрів, а за сумісництвом рейдера Олега Аркушу звільнили з посади. Проєкт «Стоп корупції» і досі з ним судиться.

Більше – у відео.