18вересня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Кропивницьких юних велосипедистів навчали переборювати страх, лінь, втому, хвороби і націлюватися на результат

ПОДІЇ

Кропивницьких юних велосипедистів навчали переборювати страх, лінь, втому, хвороби і націлюватися на результат

27883 1200x800 2

На території велобази КДЮСШ № 1 провели OlympicLab з чемпіонами, направлений на виховання навичок лідерства у юних кропивницьких спортсменів.

Захід організували у співпраці спеціалісти управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділення Національного олімпійського комітету України в області, інформує прсслужба міськради.

Під час урочистого відкриття OlympicLab юних спортсменів привітали директор міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Микола Аношкін, заслужений майстер спорту з боксу Віктор Фесечко та майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко.

27880 1200x800 2

Досвідчені спортсмени розповіли вихованцям спортивної школи про олімпійські цінності, засади формування цілей і досягнення мети, вчили перебороти свої страхи, лінь, втому, хвороби і націлитися на результат, формувати навички бути членом команди, брати на себе відповідальність, поєднувати заняття спортом та освітою, виховували патріотизм.

За результатами OlympicLab спортсмени отримали сертифікати та призи від обласного відділення НОК України.