18вересня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині визначили чемпіонів із кайт-флаїнґу-2020 (ФОТО)

ПОДІЇ

На Кіровоградщині визначили чемпіонів із кайт-флаїнґу-2020 (ФОТО)

71258241 1843

31 липня – 3 серпня в селі Широка Балка Долинського району, у Кропивницькому, Олександрії та Світловодську проходив перший чемпіонат Кіровоградської області з кайт-флаїнґу.

73541 9

Участь у змаганнях узяли 54 спортсмени з семи районів області та трьох міст. Головним суддею змагань був Леонід Бройтман, віце-президент Української асоціації повітряних зміїв, чемпіон світу 2018 року  з міста Кам'янське Дніпропетровської області.

В умовах адаптивного карантину чемпіонат проходив без глядачів. А виступи самих учасників були максимально розведені у часі для уникнення скупчень.

Майже 10 кайт-флаєрів стали чемпіонами області у різних номінаціях та призерами змагань. Ввечері, 3 серпня, виступи закінчилися видовищним нічним кайт-флаїнґом із використанням ілюмінованих повітряних зміїв.

9 2364 213

Усі переможці у восьми змагальних та п’яти вікових категоріях отримали кваліфікацію для участі в першому в історії чемпіонаті України з кайт-флаїнґу, який передбачається провести з 6 серпня по 14 вересня на більш ніж десяти локаціях в Херсонській, Миколаївській та Дніпропетровській областях. Приурочено його буде до Дня Незалежності України.

 Довідково: кайт – повітряний змій; кайт-флаїнґ – спорт, запуск і керування повітряним змієм; кайт-флаєр – спортсмен, майстер кайт-флаїнґу.

Читайте також: