19вересня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Найсильніший пожежний-рятувальник: у Кропивницькому визначили переможців відомчих обласних змагань (ФОТО)

ПОДІЇ

photo 2020 09 10 17 56 56

Учора, 10 вересня, у Кропивницькому завершились обласні змагання кращих ланок газодимозахисної служби пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС України області у форматі «Найсильніший пожежний-рятувальник».

photo 2020 09 10 18 16 48

Переможців визначили за загальними результатами підрахунків балів, отриманих усіма командами пожежно-рятувальних підрозділів управління ДСНС України у Кіровоградській області, що брали участь у змаганнях, а також за індивідуальними досягненнями рятувальників, поінформували у відомчій пресслужбі.

Як відзначила суддівська колегія, цього року учасники продемонстрували належний рівень професійної майстерності, спортивної підготовки та психологічну стійкість під час виконання завдань на силу, витримку, витривалість.

За результатами змагань у трьох видах вправ (індивідуальний забіг, тандем, командна естафета) визначено переможців:

Переможцями у загальнокомандному заліку стали спортсмени управління ДСНС в області, 2-ге місце – бійці 1-го ДПРЗ м. Кропивницький, 3-тє місце – 19 ДПРЧ Новоукраїнка.

У індивідуальних заліках серед жінок-рятувальниць найсильнішою стала Марія Зеленяк (У ДСНС), 2-ге місце в Ірини  Страйстор (АРЗСП) та третьою стала Катерина  Бобоша (АРЗСП).

Серед чоловіків:, 1-ше місце виборов Дмитро Настоящий (У ДСНС), 2-ге місце – Олександр Андрущенко (1 ДПРЗ) та 3-тє місце – Олександр Ткач  (13 ДПРЧ смт Голованівськ).