29жовтня2020

ГОЛОВНА ПОДІЇ Як на Кіровоградщині відзначили День рятівника (ФОТО)

ПОДІЇ

Як на Кіровоградщині відзначили День рятівника (ФОТО)

 20 09 100

Сьогодні, 17 вересня з нагоди професійного свята працівників Служби порятунку – Дня рятівника, в Управлінні ДСНС у Кіровоградській області відбулись урочисті заходи із неухильним дотриманням норм карантинних обмежень.

Про це інформують в пресслужбі У ДСНС в області.

20 09 96

Під час урочистого шикування особового складу, яке відбулось на території Управління ДСНС в області, т.в.о. начальника Управління полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь привітав колег з Днем рятівника, відзначив особистий внесок кожного працівника в загальну справу запобігання та ліквідації надзвичайних подій чи ситуацій, побажав сумлінно виконувати професійні обов’язки та бути вірними справі служіння українському народові. Також присутнім було зачитано привітання Голови ДСНС України генерал-полковника служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна з нагоди професійного свята.

20 09 95

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність та енергійність, виявлені під час виконання поставлених завдань, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення області та з нагоди Дня рятівника особовому складу Управління та підпорядкованих підрозділів було вручено відзнаки, нагрудні знаки, грамоти і оголошено подяки.

20 09 99

В свою чергу, рятувальники нагородили грамотами і подарунками юних рятівників, які виявили сміливість, рішучість та не розгубились у непростих ситуаціях.

Так, нагороджено  Валерію Глуханчук, школярку Балашівської гімназії, яка попри заборону дорослих та різні перешкоди разом з друзями врятувала життя кошеняті. Валерія і після порятунку не залишила кошеня на призволяще – дівчинка дала пухнастому ім'я і зараз виходжує, немов немовля.

20 09 97

Інший юний сміливець – учень спеціалізованої школи м. Кропивницький Олексій Єгоров пішов наперекір власному страху і проявив неабияку рішучість під час гасіння пожежі сухої трави та шин на відкритій території у селищі Соколівське. Навіть розуміючи, що один не впорається із займанням таких масштабів (а це 700 квадратних метрів), юнак до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів намагався збити полум'я підручними засобами і продовжував це робити вже після прибуття рятувальників.

20 09 98

Також з нагоди професійного свята від місцевої влади рятувальники У ДСНС в області отримали сертифікати на придбання 19-ти пар термостійких чобіт, 42-х пар захисних рукавиць та 22-х тонн піноутворювача.

Завершуючи святкові збори, Максим Крутінь подякував особовому складу за службу та висловив сподівання, що кожен працівник Служби порятунку Кіровоградської області гідно продовжуватиме справу свого життя – рятувати людей.

20 09 101