26січня2021

ГОЛОВНА ПОДІЇ У Кропивницькому двоє містян, обвинувачених у підкупі виборців, постануть перед судом

ПОДІЇ

У Кропивницькому двоє містян, обвинувачених у підкупі виборців, постануть перед судом

ArticleImage 25277Кіровоградська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні  відносно  двох мешканців обласного центру за фактом  підкупу виборців на користь однієї з політичних сил на місцевих виборах у жовтні 2020 року ( ч.4 ст. 160 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт щодо двох фігурантів справи за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборців) Кримінального кодексу України направлено на розгляд до Ленінського районного суду.

Як повідомляли раніше, група осіб, з метою отримання переваги на виборах кандидатів на пости депутатів органів місцевого самоврядування від однієї з політичних сил, планували здійснити підкуп 65 виборців. Пропонували виплатити виборцям неправомірної вигоди у загальному розмірі  32500 грн за реалізацію свого виборчого права за визначеного кандидата. Вартість кожного голосу становила 500 грн.

Викриття правопорушників відбулось 24 жовтня, в обласному центрі, у результаті спільної роботи обласної прокуратури, УСБУ в області та слідчих СУ Нацполіції в області

Довідково: кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.