28лютого2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Утік з місця ДТП: на Кіровоградщині судитимуть військовослужбовця

ПОДІЇ

Утік з місця ДТП: на Кіровоградщині судитимуть військовослужбовця

12 3За процесуального керівництва Військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України, 22.01.2021 до суду направлено обвинувальний акт стосовно військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин Кіровоградської області за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Вказаного військовослужбовця обвинувачено в тому, що в листопаді 2020 року, керуючи технічно несправним автомобілем «Volkswagen Passat», під час перетину нерегульованого перехрестя в м. Кропивницький, здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу в установленому місці, та, залишивши її в небезпеці, втік з місця події.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди 42-річна потерпіла отримала тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, які викликали тривалий розлад здоров’я.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Чмтайте також: