16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ На Кіровоградщині встановлюють причетність підлеглих до протиправної діяльності керівника управління держрибгоспу

ПОДІЇ

На Кіровоградщині встановлюють причетність підлеглих до протиправної діяльності керівника управління держрибгоспу

KIROVOGRADriba 23032021 1

Поліція викрила на схабарництві керівника управління державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області.

Протиправну діяльність посадовця задокументували співробітники департаменту стратегічних розслідувань в Кіровоградській області Нацполіції, повідомили у відомчій пресслужбі, спільно з колегами-правоохоронцями .

Як встановили поліцейські, неправомірну вигоду – 50 000 гривень – в.о. керівника облуправління рибного господарства вимагав від громадянина за непритягнення його до відповідальності за порушення норм чинного законодавства. Кошти отримував у два етапи.

Учора, 23 березня, посадовця затримали після передачі йому другої частини від обумовленої суми – 25 000 гривень.

Нині фігурант затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Встановлюється причетність інших осіб до протиправної діяльності.

За вимагання та отримання неправомірної вигоди передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі центрального апарату ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.