25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Вибух у Кропивницькому – перші дії місцевої влади

ПОДІЇ

Вибух у Кропивницькому – перші дії місцевої влади

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із заступниками виїхав на місце вибуху по вулиці Попова.

02 1

Про побачене та перші дії місцевої влади очільник обласного центру розповів у соцмережі.

«Маємо велику біду. Сьогодні стався вибух газу в квартирі на вулиці Попова, 24. Оперативно спрацювали надзвичайники, поліція, на місці працюють всі наші управління і ЖЕО.

На жаль, під час вибуху загинув чоловік. Дві його доньки в лікарнях з опіками. Медики надають їм усю необхідну допомогу. Я тримаю зв’язок з головними лікарями і дитячої, і обласної лікарень. Обома дівчатками займаються фахівці. Старша має 15-17 відсотків опіків, менша місцями – до 30. Але лікарі дають втішні прогнози, їхньому життю нічого не загрожує.

Важко описати словами стан жителів цього і сусідніх будинків. Шок і розпач. Але ми робимо все необхідне, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки, визначити ступінь пошкоджень.

Важливе завдання нині також дати людям із квартир, що постраждали від вибуху, дах над головою. Готель «Турист» готовий прийняти їх. Управління торгівлі забезпечить харчування. Робитимемо все можливе, щоб робота була оперативною, узгодженою, і щоб всі служби змогли відповідати на всі питання постраждалих мешканців будинків.

Ми домовилися з правоохоронцями, що всі під‘їзди будуть охороняти, щоб мародери не розтягли майно людей. Самих же мешканців будинку Попова 24, корпус 1 закликаю з самого ранку звернутись в ЖЕО, або за ось цим номером телефону: 0502070097. Обов’язково! Ми маємо володіти реальним станом справ! В будинку 142 квартири, а ми поспілкувались з мешканцями лише 36. Прошу, будьте активнішими.

Я висловлю щирі співчуття родині загиблого. І прошу вас, дорогі земляки, бути максимально уважними з приладами, що можуть спричинити стільки горя», – йдеться у інформації.

Читайте також: На Попова у Кропивницькому горить квартира, очевидці заявляють про вибух (ДОПОВНЕНО)