25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ За виведення із державної власності сільськогосподарських земель на Кіровоградщині судитимуть винних

ПОДІЇ

За виведення із державної власності сільськогосподарських земель на Кіровоградщині судитимуть винних

285152324 323407409967301 2317144311075385449 n

На Кіровоградщині судитимуть членів  організованої групи, протиправні дії яких призвели до виведення із державної власності 12 гектарів сільськогосподарських земель.

Йдеться про колишню голову сільської ради, депутата та землевпорядника, повідомили в пресслужбі обласної прокуратури. 

За процесуального керівництва Олександрійської окружної прокуратури досудове розслідування завершено та зібрано достатню кількість доказів вини обвинувачених.

Колишній голові однієї із сільських рад Олександрійського району, депутату цієї ж сільської ради та землевпоряднику інкримінується  зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам на майже 1 млн грн (ч. 2 ст. 364, ч.2 ст.366 КК України).

За версією слідства,  вказані особи діючи за попередньою змовою, зловживаючи службовим становищем, шляхом підробки офіційних документів (заяв громадян, протоколів та рішень сесій) передали у власність громадянам шість земельних ділянок загальною площею 12 га без проведення відповідних засідань сесій сільської ради. Відтак, вказані землі у результаті протиправний дій підозрюваних безпідставно передано у приватну власність. Як наслідок зловживань посадовців державним інтересам спричинили збитків на майже мільйон гривень.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід – УСБУ в Кіровоградській області.