05липня2022

ГОЛОВНА ПОДІЇ Злітну смугу аеродрому в Кропивницькому розікрали за вказівкою з українсько-російського підприємства

ПОДІЇ

Злітну смугу аеродрому в Кропивницькому розікрали за вказівкою з українсько-російського підприємства

Кіровоградською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру одному з фігурантів справи про розкрадання майна, що належить управлінню капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації на загальну суму понад 130 тис грн., повідомили ЗПУ в прес-службі прокуратури області.

Мова йде про кримінальне провадження, розпочате за фактом привласнення майна службовими особами спільного українсько-російського підприємство, а саме аеродромних плит, які знаходилися на об’єкті незавершеного будівництва – продовження злітно-посадочної смуги з приміщеннями обслуговування «Аеродром Кіровоград».

Діяли службові особи товариства за попередньою змовою. Збитки завданні кримінальним правопорушенням становлять 132 тис грн.

Одному з фігурантів провадження прокуратурою за оперативного супроводу СБУ вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, як раніше інформувало ЗПУ, одним із найперших на сполох забив депутат Кіровоградської обласної ради Артем Погребнюк.