23червня2018

ГОЛОВНА ПОДІЇ Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону здійснює процесуальне керівництво у справі загибелі військовослужбовців

ПОДІЇ

Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону здійснює процесуальне керівництво у справі загибелі військовослужбовців

У понеділок, 11.09.2017, ГУНП у Кіровоградській області за фактом загибелі двох військовослужбовців у с. Канатовому Кіровоградського району розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 КК України.

96203Процесуальне керівництво здійснюється військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України, інформує офіційний сайт ВП ПРУ.

Установлено, що 10.09. близько 22:40 год. на території однієї з військових частин, що на Кіровоградщині, військовослужбовець у військовому званні «солдат» здійснив 2 короткі черги у напрямку двох військовослужбовців цієї ж частини, які виконували тренувальні вправи.

Унаслідок отриманих вогнепальних поранень старший сержант та солдат загинули на місці події.

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону спільно з працівниками Кропивницького ВП ГУ НП в Кіровоградській області та співробітниками відділення ВСП м. Кропивницький Миколаївського ЗВ ВСП оглянуто місце події, допитано свідків.

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення затриманій особі підозри у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу.Військова прокуратура Південного регіону України висловлює щирі співчуття родинам і близьким загиблих військовослужбовців.