ПОДІЇ
Олександрівські аграрії - найвправніші, найспритніші і найсильніші (ФОТО)
- Останнє оновлення: 11 жовтня 2017

Минулої суботи, 7 жовтня, у Петрівському районі відбулася спортивна подія - фінальна частина обласних спортивних ігор серед збірних команд районів та працівників галузей агропромислового комплексу.

Змагання проходили на базі спорткомплексу ПСП «Зарічне» в селі Новий Стародуб, інформує прес-служба ОДА.

Участь у змаганнях взяли представники 8 районів - Онуфріївського, Новгородківського, Новоархангельського, Олександрійського, Петрівського, Олександрівського, Знам'янського і Кіровоградського. Спортсмени змагалися за першість у волейболі, арм-спорті, перетягуванні канату, а також у змаганнях "Тато, мама, я – спортивна сім’я".
Після параду та художніх номерів у виконанні учнів та вчителів Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів та вчителя Петрівського НВО Юлії Шевченко було дано старт спортивним баталіям.

Змагання були цікавими та видовищними. І спортсмени, і глядачі мали змогу отримати неперевершені враження під час командних єдиноборств. Найбільш емоційними традиційно були змагання з волейболу, армспорту. У фіналі змагань команди-учасниці помірялися силами у перетягуванні канату.

У загальнокомандному заліку команда спортсменів Петрівського району виборола ІІІ місце, ІІ місце посіла команда Кіровоградського району, а переможцями стали спортсмени Олександрівського району.
Переможців та учасників сільських спортивних ігор нагороджено грамотами, кубками та медалями.
