16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Вихованці кропивницького дошкільного закладу «Посмішка» повторили правила безпеки життєдіяльності

ПОДІЇ

Вихованці кропивницького дошкільного закладу «Посмішка» повторили правила безпеки життєдіяльності

DSC 0200

Сьогодні, 13 листопада, фахівці Управління ДСНС в області провели для вихованців дошкільного навчального закладу «Посмішка», що в обласному центрі, гру-змагання «Безпечна мандрівка», а співробітник Кропивницького міськрайонного відділу –бесіду про правила пожежної безпеки у побуті.

Головна мета заходу – в цікавій навчально-розважальній формі прищепити малечі важливі знання та познайомити дошкільнят з професією рятувальника, поінформували у відомчій прес-службі. 

Сценарій гри змагання розроблено фахівцями Управління ДСНС у Кіровоградській області так, щоб кожна рухлива гра чи конкурс на кмітливість безпосереднім чином стосувались теми безпеки життєдіяльності.

Так, малеча наввипередки відгадувала загадки про пожежі та інші надзвичайні події та усі разом виклали з літер слово, що означає лихо та біду – «пожежа». А інше слово може бути як другом, так і ворогом – «вогонь». Завжди дітям подобається дізнаватися, що є у «Чарівній торбинці». Там зазвичай – різні  речі побутового вжитку, які є безпечними для дітей, або вкрай небезпечними. Малеча, дістаючи предмет із торбинки, визначала, безпечний він, чи ні.

Крім того, діти дізнались, навіщо потрібен протигаз, та навчились його правильно й швидко одягати. Вихованці «Посмішки» взяли участь у естафетах, рятували іграшки із задимленої кімнати тощо. 

Дорослі сподіваються, що діти усвідомили важливість розважливої поведінки та пообіцяли рятувальникам, що будуть завжди дотримуватись правил безпеки.