20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Кропивницький: дитяча міська лікарня “Добруджа” отримала від благодійного Фонду холодильне устаткування

ПОДІЇ

Кропивницький: дитяча міська лікарня “Добруджа” отримала від благодійного Фонду холодильне устаткування

Напередодні новорічно-різдвяних свят директор Кіровоградської філії ПриватБанку Ростислав Масло вручив головному лікарю лікувального закладу “Кіровоградська міська дитяча лікарня “Добруджа” Оксані Клюєнко сертифікат на заздалегідь придбане холодильне устаткування.

20171228 115049“Ми вже не один рік співпрацюємо з ПриватБанком, задоволені не лише високим рівнем обслуговування, але й постійною турботою про наш лікувальний заклад, – розповідає Оксана Клюєнко. – Сьогодні у нас на стаціонарному лікуванні знаходяться більше 80 пацієнтів, і це - у переддень новорічних свят. Щоденно наші маленькі пацієнти мають отримувати не лише правильне лікування, але, що не менш важливо, і правильне збалансоване харчування. У нас виникла гостра необхідність у оновленні холодильного обладнання у харчоблоці, старе, на жаль, вийшло з ладу. ПриватБанк виконав наше прохання. Ми отримали новесенькі холодильники і навіть морозильну камеру”.

"Подароване обладнання придбано за кошти наших клієнтів, які довіряють нашій фінустанові та перераховують благодійні внески до  благодійного Фонду ПриватБанку “Допомагати просто!”, – каже Ростислав Масло.Всеукраїнська благодійна програма ПриватБанку “Допомагати просто!” діє з 2011 року, за цей час нашими клієнтами  зібрано більше 58,7 млн грн.  У проектах Фонду вже взяли участь більше 700 тисяч жителів України, а основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дитячим будинкам і створення необхідних умов для ефективного лікування в Україні дітей з онкологічними захворюваннями. Допомагає фонд і  бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті”.

Анжела Дзінзюра