ПОДІЇ
Військові прокурори Кіровоградського гарнізону на хабарі затримали начальника військово-лікарської комісії
- Останнє оновлення: 20 січня 2018

Сьогодні, 19 січня , слідчі військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками УСБУ в Кіровоградській області в рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди викрили начальника військово-лікарської комісії Державної установи "Територіальне медичне об'єднання МВС по Кіровоградській області".
Досудовим розслідуванням установлено, що за вирішення питання про надання колишньому військовослужбовцю, учаснику бойових дій, 3 групи інвалідності чиновник вимагав неправомірну вигоду – 1000 дол. США, поінформувала прес-секретар військової прокуратури Південного регіону України Яна Стекачова.
Під час передачі другої частини хабара в сумі 14 450 тис. грн. правопорушника затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.
Зараз військова прокуратура проводить першочергові слідчі (розшукові) дії, тривають обшуки за місцем проживання і роботи підозрюваного.
Крім того, вирішується питання про повідомленні затриманій особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрання міри запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
