
Сьогодні, 30 січня, 72 поліцейських склали присягу на вірність українському народові.

В урочистостях, що відбулися в управлінні патрульної поліції, взяв участь начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергій Кондрашенко, поінформували в секторі комунікації поліції Кіровоградської області.
Очільник відомства побажав молодим людям, що вперше вступили на службу, бути справедливими, чесними, виваженими, стриманими і водночас принциповими поліцейськими.
«Ви обрали непростий життєвий шлях, тому, приймаючи у службовій діяльності важливе рішення – згадуйте проголошені вами сьогодні слова і ні на крок не відступайте від них. На вас покладається суспільство», – зазначив головний поліцейський області.

Сергій Кондрашенко закликав старших колег-патрульних, які вже мають власний досвід роботи, підставити молодому поповненню своє дружнє плече, адже разом вони покликані дбати про безпеку громадян.










Відкрите практичне заняття, присвячене сучасним напрямам робототехніки та безпілотних технологій, провели в Українській державній льотній академії.








