15грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОДІЇ Школяра Миколу Завітренка відзначили за вміння принципово відстоювати права людини

ПОДІЇ

Школяра Миколу Завітренка відзначили за вміння принципово відстоювати права людини

IMG 7441

У Кропивницькому старшокласника з Малої Виски Миколу Завітренка відзначили подякою «Я МАЮ ПРАВО!» за захист своїх конституційних прав.

Зустріч керівництва обласного управління юстиції з Миколою Завітренком, котрий принципово відстоював власні права у конфлікті з містянами, які вживали в громадському місці алкогольні напої. Про це повідомили у відомчій прес-службі. 

Історія хлопця набула широкого резонансу. Йому на допомогу прийшли журналісти та громадській активісти.

«Спочатку я думав, що у вирішенні цієї ситуації мені ніхто не допомагатиме. Однак, незабаром зрозумів, що помилявся. Значна кількість людей продемонструвала, що готова надати всю можливу підтримку», – поділився своїми враженнями Микола Завітренко. 

IMG 7690

За знання прав людини, закріплених Конституцією України, і надання позитивного прикладу у напрямі підвищення рівня правової свідомості та освіченості українського суспільства керівник обласного управління юстиції нагородив хлопця подякою «Я МАЮ ПРАВО!» і подарував літературу, яка допоможе не лише вдосконалити набуті знання з правознавства, а й розвинути особистісні якості.

«Під час конфлікту опоненти Миколи Завітренка не тільки нанесли йому тілесні ушкодження, а ще й використовували психологічний тиск. Наразі справа розглядається місцевою прокуратурою. Будемо сприяти тому, щоб у цій ситуації інтереси хлопця захищав адвокат із системи безоплатної правової допомоги, адже він на це має повне право, згідно з чинним законодавством», – відзначив начальник управління юстиції Вадим Гуцул.

Наприкінці зустрічі Микола Завітренко отримав змогу ознайомитися з роботою структурних підрозділів обласного управління юстиції і вдосконалити знання з правознавства, оскільки в майбутньому хлопець мріє стати юристом. 

ЧИТАЙТЕ також: На Кіровоградщині Народний Герой, побратим Героя України, волонтери, журналісти підтримали школяра Миколу Завітренка