23березня2019

ГОЛОВНА ПОДІЇ Ловилася рибка велика й мала: на Кіровоградщині викрили чоловіка зі значним уловом

ПОДІЇ

Ловилася рибка велика й мала: на Кіровоградщині викрили чоловіка зі значним уловом

У Світловодському районі в рамках проведення операції «Нерест» поліцейські групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль під керуванням 56-річного жителя сусідньої області.

2930 216Усередині авто виявили значну кількість свіжої риби.  Документів на вантаж у водія не було, повідомили в Світловодському відділі поліції.

На місце пригоди викликали працівника управління охорони відтворення та використання водних біоресурсів та регулювання рибальства в області. Чоловік перевозив понад 800 кг риби – плітки та плоскирки.

Відносно водія складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах». 

Особі загрожує штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу. Матеріали передано до суду для прийняття рішення.

Нині правоохоронці перевіряють факт незаконного вилову риби.