ПОДІЇ
Кропивницькі грації стали призерками міжнародних змагань
- Останнє оновлення: 03 травня 2018
Кропивницькі гімнастки здобули шість винагород на відкритій першості Закарпатської обласної організації ФСТ «Спартак» з художньої гімнастики «Кубок Закарпаття-2018», де за перемогу змагалися 550 юних спортсменок із усієї України, а також Угорщини, Словаччини, Боснії та Герцеговини.

Кропивиницький на змаганнях представляла команда ОК ДЮСШ «Ніка» під керівництвом Єлизавети Горлової.
Загалом наші гімнастки вибороли шість нагород: Варвара Табалова та Марія Антонюк здобули срібло в багатоборстві. Анастасія Предтеченська та Валерія Корнєва посіли друге місце, Наталія Медведєва третє за вправи з м'ячем.
