ПОДІЇ
Олександрійська влада відзначила кращих мешканців міста
- Останнє оновлення: 30 травня 2018
В Олександрії пройшли урочистості з нагоди 272-ї річниці заснування міста.

Під час святкування у ПК «Світлопільський» міський голова Степан Цапюк вручив відзнаки «За заслуги перед містом Олександрією», статуетки і дипломи за перемогу в конкурсі «Олександрієць року», а всі Почесні громадяни міста отримали цінні подарунки і квіти.
Святкового настрою присутнім додали яскраві виступи міських вокальних і хореографічних колективів.

